KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367007
nr 1436 7007
Rolf Mellström
(1896-1953), Sverige
Oljemålning, Skogslandskap. Signerad, daterad 1940. Olja på pannå, 33x24 cm, yttermått inklusive ram: 42x34 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 december 2021
kl 18:46:43
6/12 17:52:14
100 kr
6/12 18:41:43
Rolf Mellström
Läs mer om Rolf Mellström